top

OR19 AGC Mini Optický Prijímač CATV optický uzol SCAPC FCAPC SC/UPC FC/UPC

€8.19

Dostupnosť : Skladom

  • sku: w10108
Vložiť do košíka

Štítky: catv prijímač 12v, flash krúžok, catv optické prijímať, apc sc, catv optika, požičovňa stĺpec, d1 mini esp32, catv ftth, led uzol, catv mini uzol.

······Súvisiace Výrobok······

······Špecifikácia· * ·····

OR19 AGC Mini Optický Prijímač CATV optický uzol SCAPC FCAPC SC/UPC FC/UPC Popis:

FTTH typ optický prijímač je home-založené optický prijímač určený pre konečného cieľa rozvoja optický prístup FTTH (FTTH) siete, analógový alebo digitálny signál môže byť realizované. Zariadenie používa nízkou spotrebou energie optický detektor, GaAs a optické kontrolné AGC technológie, aby vyhovovali potrebám FTTH CATV príjem. Rôzne funkčné produkty v žiadosti je mierne odlišná.

FTTH typ optický prijímač OR19C s AGC, plug-in fotobunky. OR19W s WDM a AGC. Funkcia:

1. Plastové casel s dobrou rozptyl tepla.

2. Prijíma GaAs modul ako RF zosilňuje modul, optické prijímanie rozsah pre digitálny signál môže dosiahnuť -22dBm, a -10dBm pre analógový signál.

3. AGC ovládanie rozsahu môže byť prispôsobený.

4. Nízka spotreba dizajn a celková spotreba ≤4w, vysoko spoľahlivé spínanie napájania s optickým kontrolným okruhu.

5. SC/APC alebo LC/APC optický konektor.

6. Anti-high-frequency nárast zariadenia na ochranu GaAs zosilňovač trubice.

7.Multi-stage na ochranu pred bleskom zariadení (TELEVÍZORY prechodné potlačenie diód), lightning protection system úzko zabezpečiť bezpečnú prevádzku zariadenia;

8. Uvedomiť si 5V vstupného portu na kŕmenie spôsob napájania.

Špecifikácie: Model OR19 optický prijímač Vstupná vlnová dĺžka 1100-1600nm Príkon 0dBm--10dBm(anglog)&0dBm--18dBm(digitálny) Frekvenčný Rozsah 47-1006MHz Výstupný port frekvencia 78-80dBuV(AGC:@-9-+0dBm, Pin=-10dBm RF výstupu bloku 75Ω spotreba <2w Hosť napätie DC5V Bývanie: plastové Optický Konektor: FC SC Balenia hmotnosť: 18,5 kg (100 príliš) rozmer Výrobku: 110L*110W*28H Pracovnej teploty (-20 ° C - +45 ° C Pridané funkcie: WDM, optická izolácia

······Produkt Show······

······DK-SLUŽBA SIETE······

  • Model: optický prijímač ORH1120
  • Konektor: SC/APC, SC/UPC,FC/APC,FC/UPC
  • Funtion: AGC WDM 1550nm filter
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 110*110*28
  • Názov Značky: dk-siete
  • Číslo Modelu: OR19
  • Optické Vlákna Typ: Jediný Režim
  • Vstupná Vlnová Dĺžka: 1260-1600nm
  • Aplikácia: ftth systém/catv
  • Množstvo: 1PCS
  • Frekvenčný Rozsah: 47-1006MHz
  • Výstupu Optický Konektor: SC/UPC alebo FC/APC
  • Materiál: Plastové

Súvisiace produkty


Vysoký Výkon Mikrotik Router Rada CCR1036-8G-2S+SNSĽP 2 x SFP+ Porty, 8 x Gigabit Ethernet Porty anglický Firmware
top

Vysoký Výkon Mikrotik Router Rada CCR1036-8G-2S+SNSĽP 2 x SFP+ Porty, 8 x Gigabit Ethernet Porty anglický Firmware


€951.87

Vysoký Výkon Mikrotik Router Rada CCR1036-8G-2S+SNSĽP 2 x SFP+ Porty, 8 x Gigabit Ethernet Porty anglický Firmware Pre Mikrotik CCR1036-8G-2S+SNSĽP Náš najrýchlejší router sa teraz stáva ešte lepšie - nové CCR1036-8G-2S+ má teraz dva SFP+ porty pre 10G rozhranie podpora (SFP+

Vložiť do košíka
Optické vláknové Loose Tube Plášť Kábla Rezačka optický nástroj pozdĺžne lúč trubice loose tube Poťahov nôž striptérka
top

Optické vláknové Loose Tube Plášť Kábla Rezačka optický nástroj pozdĺžne lúč trubice loose tube Poťahov nôž striptérka


€8.44

Vlákno Klastra Loose Tube Plášť Kábla Rezačka Optický Nástroj pozdĺžne (lúč trubice) loose tube striptérka Popis: . Optický kábel bunda rezačka je efektívny a nepostrádateľný nástroj pre optický kábel ukončenie. . Je to jednoducho rozparky PVC plášť kábla do dvoch chýbať pred

Vložiť do košíka
FiberGlobal Kábel de Fibra Óptica para Router - Latiguillo Monomodo FTTH - 9/125 OS2 - SC/APC Simplex 99% Operadores
top

FiberGlobal Kábel de Fibra Óptica para Router - Latiguillo Monomodo FTTH - 9/125 OS2 - SC/APC Simplex 99% Operadores


€7.73

Latiguillo de Fibra Óptica Kompatibilné con las instalaciones de Fibra Óptica FTTH de operadores como Movistar, Vodafone, Orange, Jazztel, Masmovil, Yoigo, PepePhone. El tipo de fibra es Monomodo kompatibilné FTTH - 9/125 OS2 - Los conectores syn del tipo SC/APC-SC/APC sk ambos extremos. Se trata de un

Vložiť do košíka
Pripojte Sa Do Nášho Newsletter